Ieškome mokytojo

VšĮ Lauko darželis, įkurtas 2014 m., remdamasis skandinavų gerąja lauko pedagogikos patirtimi, steigia pirmąją Lauko mokyklą Lietuvoje, kurios tikslas – ugdyti vaikus darnioje gamtinėje aplinkoje. Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, kad toks mokymasis yra labai sveikas, skatina vaiko vystymąsi. Mokymasis ir mokymas tampa smagus ir linksmas procesas, ugdant lauke padidėja veiklų įvairovė, sustiprėja mokyklos vaidmuo bei šeimų ir vietos bendruomenės įtrauktis (daugiau informacijos apie atliktus tyrimus rasite čia). Siekiame vaikus užauginti tiek fiziškai, tiek emociškai stipriomis asmenybėmis, tam pasitelkdami ugdymo lauke principus.

JEIGU:

• meilė ir pagarba sau, vaikui ir aplinkai yra Tavo prigimtinės vertybės – TAI TU!
  • esi vedlys gamtos takais ir kuprinė ant pečių yra Tavo vizitinė kortelė – TAI APIE TAVE!
  • nuolatinis noras tobulėti, iniciatyvumas, iššūkiai ir trykštanti energija Tave lydi visur – TAI TAU!

BE ŠITO NIEKAIP:

• pradinio ugdymo kvalifikacija,
  • darbo patirtis su 6 – 8 m. amžiaus vaikais,
  • gebėjimas/noras taikyti integruotą mokymą ir projektines veiklas vaikų ugdymo procese.

TURIME KĄ PASIŪLYTI:

• naujoms idėjoms palankią ir kūrybišką, iššūkių kupiną aplinką,
  • galimybę dalyvauti seminaruose, mokymuose bei stažuotis užsienyje,
  • Tavo lūkesčius atitinkantį finansinį atlygį.

Jei jauti, kad tai TU, TAU ir apie TAVE – kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir tapti šios novatoriškos idėjos dalimi!

Siųskite mums savo CV [email protected]. Su atrinktais kandidatais susisieksime.