Apie mus

Nuo 2014 metų Lietuvoje sėkmingai startavo pirmasis Lauko darželis, kurio veikla įkvėpė ir paskatino suburti Lauko mokyklą – ugdymo įstaigą, kurioje tyrinėjame ir mokomės su gamta. Kaip ir darželių, jos veikla remiasi skandinaviškos lauko pedagogikos žiniomis, patirtinio ugdymo, laisvo žaidimo, holistinio požiūrio į vaiko asmenybę principais. Mes siekiame žinių ir taikome inovatyvius metodus, aktyviai naudojame gamtos resursus. Į gamtą žiūrime ne tik kaip į vietą lauko klasėms – ji padeda patirti daugiau negu siūlo bendrojo ugdymo programos. Gamta mums yra dar vienas nematomas ugdytojas, padedantis išmokti akademinių dalykų ir savybių, kurių reikia žingeidžioms, atviroms, kūrybiškoms, sveikoms asmenybėms. 

Esame įsikūrę viename gražiausių Vilniaus miesto parkų – Pavilnių parke, miško  apsuptyje. Kasdien matome Pūčkorių atodangą, keliaujame pažintiniais takais, tyrinėjame pusiasalį prie Vilnelės.

Kviečiame į mūsų besimokančią lauko bendruomenę! Lauko mokyklos tikslas – suteikti kiekvienam vaikui individualias galimybes tobulėti, laisvėti ir augti. To siekiame ugdydami socialines kompetencijas, vertybines nuostatas, pažintinius gebėjimus, smalsumą ir empatiją gamtinėje aplinkoje. 

Susitikime Lauko mokykloje, Pūčkorių g. 5, Vilniuje!